Informacje

Barczew 3,
98 - 275 Brzeźnio

(43) 8 203 595
zspbarczew@gmail.com

 PLAN LEKCJI

ROK SZKOLNY 2019/2020

I SEMESTR

 KLASA I

WYCHOWAWCA:  ELŻBIETA ŁUSIAK

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

Eduk. wcz.

Eduk. wcz. 

Eduk. wcz. 

Eduk. wcz.

Religia

2

Eduk. wcz. 

Eduk. wcz.

 Eduk. wcz.

Eduk. wcz. 

Eduk. wcz. 

3

Eduk. wcz.

Religia

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

4

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

J. angielski

5

 J. angielski

 

 

 

Eduk. wcz.

 

 KLASA II

WYCHOWAWCA: RENATA KRĘZEL

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

Eduk. wcz. 

J. angielski 

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

J. angielski

2

Eduk. wcz.

Religia

Eduk. wcz. 

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

3

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz. 

4

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

5

 

 Eduk. wcz.

 

 

Religia

 

 KLASA III

WYCHOWAWCA: MARZANNA GIBKA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

Eduk. wcz. 

Religia

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz./WF

2

Eduk. wcz.

J. angielski

Eduk. wcz. Inf.

Eduk. wcz.

J. angielski

3

Eduk. wcz. 

Eduk. wcz.

Eduk. wcz. 

Eduk. wcz.

Religia

4

Eduk. wcz./WF

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

5

 

 Eduk. wcz./WF

 

 

Eduk. wcz. 

 

 KLASA IV

WYCHOWAWCA: JAROSŁAW MAKSAJDA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

Matematyka

J.polski

Historia

J. polski

Technika

2

J. angielski

W - F

J. angielski

J. poski

Religia

3

Informatyka

J.polski

W - F

Przyroda

J. angielski

4

Plastyka 

Matematyka

J. poski

Religia

Matematyka

5

Przyroda

Godz. wych.

Matematyka

Muzyka

W - F

6

 

 

 

 W - F

W-f

 

 KLASA V

WYCHOWAWCA: ŁUKASZ GRZESIAK

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

Matematyka

Matematyka

J. polski

Religia

J. polski

2

J. polski

Biologia

Matematyka

Technika

J. angielski

3

Plastyka

Muzyka

J. angielski

W - F

W - F

4

Geografia

J. polski

Historia

Historia

Religia

5

W - F

J. polski

W - F

 J. angielski

Matematyka

6

Informatyka/I

 

 

 

Godz. wych.

7

   

 

   Informatyka/II

 

 KLASA VI

WYCHOWAWCA: AGATA DRAJLING

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

J. angielski/A

W - F / dz

J. angielski/B

W - F ch

J. angielski/B

2

Plastyka

Geografia

Historia

Biologia

Technika

3

matematyka

Inf.dz/W-Fchł

J. polski

Matematyka

J. polski

4

Historia

Religia

Inf. ch/W-Fdz

J. polski

J. polski

5

J. polski

Matematyka

Godz. wych.

Religia

Matematyka

6

W - F / dz

 J. angielski/B

J. angielski/A 

 Muzyka

W - F ch

7

 W - F / dz

 

 

J. angielski/A 

W - F ch

 

 KLASA VII

WYCHOWAWCA: SYLWESTER PŁACHTA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

Plastyka

Geografia

Fizyka

Historia

J. polski

2

Biologia

Matematyka

W - F

Chemia

J. polski

3

Chemia

J. niemiecki

Matematyka

J. polski

Matematyka

4

J. angielski

W - F

Biologia

W - F

W - F

5

geografia

J. polski

J. niemiecki

Matematyka

J. angielski

6

J. polski

  Muzyka

Historia

  J. angielski

Fizyka

7

  Religia  Godz. wych.
Informatyka

 Religia

 

 KLASA VIII

WYCHOWAWCA: DAGMARA OBAŁA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

J. polski

Matematyka

-

Chemia

Matematyka

2

J. polski

J. polski

W - F

Matematyka

Biologia

3

J. niemiecki

Godz. wych.

Historia

Historia

J. niemiecki

4

Chemia

W - F

J. angielski

W - F

W - F

5

WOS

J. angielski

WOS

J. polski

J. polski

6

Geografia

Fizyka

Matematyka

Informatyka

Religia

7

J. angielski Edu.DB   Religia

Fizyka

8

WDŻWR.

       

 

 

 

 

 

8

ODDZIAŁÓW SZKOLNYCH

2

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

134

UCZNIÓW

48

PRZEDSZKOLAKÓW