Informacje

Barczew 3,
98 - 275 Brzeźnio

(43) 8 203 595
zspbarczew@gmail.com

 PLAN LEKCJI

ROK SZKOLNY 2017/2018

II SEMESTR

 KLASA I

WYCHOWAWCA:  MARZANNNA GIBKA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

Eduk. wcz.

Eduk. wcz. /W-F

J. angielski

Eduk. wcz. /INF.

J. angielski

2

Eduk. wcz. / W-F

Eduk. wcz.

Religia

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

3

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

4

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

5

 

 

 Eduk. wcz.

 

Religia

 

 KLASA II

WYCHOWAWCA: ELŻBIETA ŁUSIAK

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

Eduk. wcz. / W-F

Eduk. wcz. 

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

2

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

J. angielski

Religia

3

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz./INF.

Eduk. wcz.

4

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.//W-F

J. angielski

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

5

Eduk. wcz. 

 

Religia

 Eduk. wcz.

 

 

 KLASA III

WYCHOWAWCA: RENATA KRĘZEL

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

Eduk. wcz. /INF.

Eduk. wcz.

Religia

Eduk. wcz.

Religia

2

Eduk. wcz.

Eduk. wcz. /W-F

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

3

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

J. angielski

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

4

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

Eduk. wcz.

5

Eduk. wcz.

 

Eduk. wcz. 

 J. angielski

Eduk. wcz.

 

 KLASA IV

WYCHOWAWCA: AGATA DRAJLING

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

J. angielski

J. polski

Inf / W-f

 W-f - dziew.

W-f - chłop.

2

J. polski

J. polski

J. angielski

Matematyka

Technika

3

Inf / W-f

Matematyka

J. polski

J. polski

Religia

4

Plastyka 

Przyroda

Religia

Historia

Matematyka

5

Matematyka

Muzyka

Przyroda

 

Godz. wych.

6

 W-f - chłop.

 J. angielski

  W-f - dziew.

 

W-f - dziew.

7

 W-f - chłop.

       

 

 KLASA V

WYCHOWAWCA: SYLWESTER PŁACHTA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

Plastyka

Matematyka

ŚWIETLICA

 J. angielski

 

2

Matematyka

Zaj. komp.

W-f

W-f

J. polski

3

J. angielski

Przyroda

Przyroda

Historia

Zaj. tech.

4

W-f

J. polski

J. polski

Przyroda

J. polski

5

Religia

J. polski

Matematyka

Matematyka

W-f

6

 Godz. wych.

 

 J. angielski

Muzyka

Matematyka

7

   

Religia

   

 

 KLASA VI

WYCHOWAWCA: DAGMARA OBAŁA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

Matematyka

Godz. wych.

J. angielski

Matematyka

J. polski

2

Plastyka

Przyroda

Matematyka

Przyroda

Przyroda

3

J. polski

Historia

Zaj. tech

W-f

J. polski

4

J. polski

J. angielski

W-f

Zaj. komp.

W-f

5

W-f

Matematyka

J. polski

J. angielski

Muzyka

6

Religia

J. polski

 

Historia

Religia

7

 

 

 

Wdżwr

SKS

 

 KLASA VII

WYCHOWAWCA: JAROSŁAW MAKSAJDA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

J. polski

Geografia

Chemia

Geografia

Chemia

2

J. angielski

Historia

J. polski

Historia

J. niemiecki

3

Plastyka

J. polski

Matematyka

W-f

Matematyka

4

Fizyka

Matematyka

W-f

J. polski

W-f

5

W-f

J. niemiecki

J. angielski

J. polski

Fizyka

6

Biologia

Biologia

  Religia

Matematyka

Muzyka

7

 Religia  J. angielski  Godz. wych. Informatyka

SKS

8

Wdżwr

       

 

 

 

 

 

 

7

ODDZIAŁÓW SZKOLNYCH

3

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

114

UCZNIÓW

50

PRZEDSZKOLAKÓW