Informacje

Barczew 3,
98 - 275 Brzeźnio

(43) 8 203 595
zspbarczew@gmail.com

Spotkanie z książką jest doskonałą okazją do prezentowania przedszkolakom prawidłowych wzorców literatury dla dzieci oraz ma niezwykle duży wpływ na rozwój ich świadomości językowej.

DGCZ1 DGCZ2 

28 września 2018 r. w naszym przedszkolu odbył się Dzień Głośnego Czytania, który wprowadził  przedszkolaków w magiczny świat bajek, opowiadań i wierszy. Zaprosiliśmy  rodziców  do czytania dzieciom w przedszkolu.

 DGCZ3 DGCZ4 

Naszym wychowankom czytała mama Mai D. – pani Aldona. Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały opowiadania z serii „Martynka i wielkie sprzątanie”. Dzieci i nauczycielki  serdecznie podziękowały pani gromkimi brawami  oraz wręczyły dyplom.

8

ODDZIAŁÓW SZKOLNYCH

2

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

138

UCZNIÓW

46

PRZEDSZKOLAKÓW