Informacje

Barczew 3,
98 - 275 Brzeźnio

(43) 8 203 595
zspbarczew@gmail.com

Wrzesień jest tym miesiącem, w którym w całej Polsce odbywa się Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata. W tym dniu zostały przeprowadzone zajęcia, które zainspirowały dzieci do działań mających na celu dbanie o nasze środowisko. Nauczycielki szczególną uwagę zwróciły na segregowanie odpadów oraz recykling.

s1 s2   

Dzieci z zainteresowaniem brały udział w rozmowie, odpowiadały na zadane pytania. Przedszkolaki poznały kolory pojemników do których należy wrzucać posortowane odpady. Jednak główną atrakcją tego dnia było sprzątanie „Naszej Ziemi”, nad którym cały czas czuwały nauczycielki, dbając o bezpieczeństwo wychowanków.

s3 s4  

Przedszkolaki zaopatrzone w rękawice i worki  zaangażowały się w tę akcję. Dzieci 3,4 - letnie pomagały w sprzątaniu ogrodu przedszkolnego, a 5,6-latki wyszły poza teren przedszkola, gdzie zebrano kilka worków śmieci. Dzięki temu wokół przedszkola i poza nim zrobiło się czysto i przyjemnie.

s5 s6

8

ODDZIAŁÓW SZKOLNYCH

2

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

138

UCZNIÓW

46

PRZEDSZKOLAKÓW