Informacje

Barczew 3,
98 - 275 Brzeźnio

(43) 8 203 595
zspbarczew@gmail.com

Dnia 29 października 2019 r. w naszym przedszkolu odbyło się "Pasowanie na przedszkolaka".

PART 1572872876493

To pierwsza tak wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Było to dla nich ogromne przeżycie, mimo to z uśmiechem na twarzy śpiewały, tańczyły i recytowały wierszyki.

PART 1572872897035 PART 1572872919940

 Za piękne występy, dumni rodzice, nagrodzili ich gromkimi brawami. Po złożonym przyrzeczeniu pani dyrektor M. Stachura, za pomocą "czarodziejskiego ołówka", dokonała pasowania.

PRZEDSZKOLAKI Z p. DYREKTOR I WYCHOWAWCZYNIAMI

Nie zabrakło życzeń, dyplomów oraz słodkich upominków od rodziców. Ten niezwykły, pełen wrażeń i wzruszeń dzień z pewnością zostanie na długo w pamięci dzieci, ich rodziców, jak i wychowawców.

 ZAPRASZAMY NA NASZ FACEBOOK :)

14 i 17 czerwca 2019 r. w naszym przedszkolu odbyły się spotkania z okazji Dnia Mamy i Taty, które podsumowały całoroczną pracę w grupach.

1 2

Zgodnie z obietnicą "były tańce, radość wielka, były wiersze i piosenka..."

Ponadto Rodzice otrzymali moc całusów, życzenia i drobny upominek.

3  4

Dziękujemy za udział w tym uroczystym spotkaniu!!!

13 stycznia 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Brzeźniu odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek dla Przedszkolaków. Mali artyści występowali na dużej scenie przed licznie zgromadzoną widownią.

1

Nasze przedszkole reprezentowały: Hanna Domagalska, Lena Urbaniak, Aleksandra Ślusarska, Maja Dyba, Magdalena Stępień, Julia Białczak.

3  

Konkursowym  występom  przysłuchiwała się komisja, która postanowiła wyróżnić Hannę Domagalską. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. 4

Składamy podziękowania dla Rodziców, którzy włączyli się w przygotowanie dzieci.

W dniu 8 lutego 2019 roku w Publicznym Przedszkolu w Barczewie odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki przygotowały programy artystyczne. Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne, które nawiązywały do znanych filmów.

W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a zaproszeni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa.

 

 Nasze przedszkole przystąpiło do ogólnopolskiego konkursu

PRZEDSZKOLE TALENTÓW XVI edycja

Konkurs przeprowadzony został w okresie  od 13 kwietnia 2018 r. do 30 listopada 2018r.

Celem konkursu było rozwijanie potencjału dzieci, ich  zainteresowań oraz talentów.

Przedszkola przystępujące do konkursu przyjęły na siebie zadania, których wykonanie było oceniane przez jury punktowo, w skali od „1″ do „10″. Warunkiem do otrzymania tytułu  było uzyskanie co najmniej 80% punktów  za 10 zadań. 

Certyfikat

Nasze przedszkole uzyskało 100%.

Zdobyty certyfikat, to efekt pracy kadry  pedagogicznej, a przede wszystkim potwierdzenie odkrycia wielu talentów wychowanków Publicznego Przedszkola w Barczewie. Koordynatorem konkursu była Marlena Kosmala-Urbaniak, która ukończyła kurs przygotowujący do przeprowadzenia zajęć rozwijających zainteresowania i talenty przedszkolaków.

 

8

ODDZIAŁÓW SZKOLNYCH

2

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

134

UCZNIÓW

48

PRZEDSZKOLAKÓW