Informacje

Barczew 3,
98 - 275 Brzeźnio

(43) 8 203 595
zspbarczew@gmail.com

Z przyjemnością informujemy, że uczeń naszej szkoły - Dominik Rybka z kl. VIII otrzymał tytuł Finalisty VII Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego "Infosukces" organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty oraz Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej, zajmując wysokie 9 miejsce w Polsce!

1 dyp2

W pierwszym etapie konkursu Dominik stworzył grę prezentującą "Technologię 5G". W drugim etapie uczestnicy pracowali nad zadaniem finałowym w środowisku programistycznym Scratch. Dominik w zadanym czasie napisał grę nawizującą do  klasycznej gry w kości (Yahtzee), która została wysoko oceniona przez Jury Konkursu.

Bez tytułu dyp3 dyp4 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

😀

Informujemy również, iż w ramach konkursu plastycznego

„Wiosna z mojego okna” organizowanego przez

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi,

wśród laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły.

Antek Pietrzak - Wiosna z mojego okna.

Jest nim Antoni Pietrzak z klasy 6,

który za swoją pracę zdobył II miejsce

w kategorii klas 4 – 8 szkół podstawowych.

Należy dodać, że na konkurs wpłynęły, aż 423 prace plastyczne

od autorów z całego województwa łódzkiego!

Serdecznie gratulujemy!

 

 

8

ODDZIAŁÓW SZKOLNYCH

2

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

141

UCZNIÓW

50

PRZEDSZKOLAKÓW