Informacje

Barczew 3,
98 - 275 Brzeźnio

(43) 8 203 595
zspbarczew@gmail.com

W październiku realizowaliśmy dwa zadania związane ze zwierzętami. Biblioteka oraz Szkolny Klub Wolontariatu zaprosiły do udziału w konkursie fotograficznym „ZWIERZĘTA W MOIM OBIEKTYWIE”, którego celem było rozwijanie zainteresowań sztuką fotografii  i uwrażliwienie uczniów na los zwierząt. Na konkurs wpłynęło 71 zdjęć kotów, psów oraz innych zwierząt hodowlanych i dziko żyjących. Jury postanowiło wyróżnić następujące prace: 

Wszyscy uczniowie klasy 8; z klasy VI – Karol Kęsik; z klasy V – Lena Szremska; z klasy IV – Wiktoria Płachta i Blanka Kuśmierek; z klasy III – Wiktor Krotowski i Zuzanna Sadło; z klasy II – Błażej Podyma; z klasy I – Lena Urbaniak, Filip Dobrzyński i Nikola Kędzierska.

Wystawę zdjęć można obejrzeć w bibliotece szkolnej oraz na zdjęciach poniżej.

DSC03383

DSC03384

DSC03386

Bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia.

Kolejne zadanie związane było z tegorocznym hasłem obchodów Dnia Drzewa. Polegało na zrobieniu budki lęgowej lub karmnika. Uczniowie z klasy 1 i 3 z rodzicami wykonali większą ilość budek. Kilka z nich powiesimy w okolicach szkoły.

Budki i karmniki od klas 1 - 8

Budki od każdej klasy przekażemy do Nadleśnictwa Złoczew. To nasze podziękowanie za sadzonki drzew, które co roku dostajemy.

Niech drzewa i zwierzęta będą dla nas źródłem inspiracji

jak żyć w zgodzie z przyrodą i jej pomagać.

8

ODDZIAŁÓW SZKOLNYCH

2

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

141

UCZNIÓW

50

PRZEDSZKOLAKÓW