Informacje

Barczew 3,
98 - 275 Brzeźnio

(43) 8 203 595
zspbarczew@gmail.com

Szanowni Państwo.

W związku z decyzją MEN w sprawie zawieszenia zajęć dydaktyczno - wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych (dotyczy zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa), od poniedziałku – 16 marca wszystkie szkoły w całej Polsce będą zamknięte.
12 i 13 marca to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno – wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze. Uczniów, którzy mogą pozostać 12 i 13 marca w domu prosimy o nieprzychodzenie do szkoły lub przedszkola.

Bardzo prosimy o rygorystyczne przestrzeganie w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywają dzieci, ograniczenie ich kontaktów z dużymi skupiskami ludzi, śledzenie na bieżąco komunikatów GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Bieżące informacje będą podawane poprzez dziennik elektroniczny i na stronie internetowej szkoły.

Szczegółowe informacje wynikające z komunikatu Ministra Edukacji Narodowej >>>>

Małgorzata Stachura
Dyrektor ZSP Barczew 

17 lutego klasy 1 – 3 obejrzały w teatrze w Sieradzu przedstawienie pt. „Doktor i zwierzęta”, a 18 lutego klasa 6 spektakl pt. „Hobbit, czyli tam i z powrotem”. 

IMG 20200217 100201

Celem takich wyjazdów jest rozbudzanie  zainteresowań teatralnych  dzieci, uczenie  się kultury  odbioru  sztuki.

IMG 20200217 120901 1

Po spektaklu w poniedziałek, w Dniu Kota, klasy 1 – 3 udały się do schroniska dla zwierząt, które znajduje się w Czartkach. Celem  wizyty było umożliwienie dzieciom  poznania zasad funkcjonowania schroniska i uwrażliwienie ich na los bezdomnych zwierząt oraz  przekazanie karmy dla zwierząt.

IMG 20200219 WA0001

Natomiast we wtorek 18 lutego klasy 6 – 8 doskonaliły umiejętności jazdy na łyżwach jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego i  integracji zespołów klasowych oraz oczywiście dobrej zabawy.

IMG 20200219 WA0027

Ponadto uczniowie klas 7 i 8  rozwijali indywidualne zainteresowania i odbyli podróż w czasie zwiedzając wystawy w muzeum.

WIĘCEJ ZDJĘĆ >>>TUTAJ

8

ODDZIAŁÓW SZKOLNYCH

2

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

134

UCZNIÓW

48

PRZEDSZKOLAKÓW