Informacje

Barczew 3,
98 - 275 Brzeźnio

(43) 8 203 595
zspbarczew@gmail.com

rekrutacja

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Barczewie

informuje, że rozpoczyna się rekrutacja

do przedszkola oraz do klasy I szkoły podstawowej

na rok szkolny 2020/2021

WIĘCEJ W ZAKŁADCE >>>> REKRUTACJA

W piątek 4 października 2019 roku w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. To akcja edukacyjna, która ma zachęcać do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób.

1 6
Zgodnie z hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”, przystąpiliśmy do obchodów Święta. Wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz  pracownicy szkoły  mogli sprawdzić się ze stopnia opanowania tabliczki mnożenia, losując karteczki z pięcioma działaniami z koszyczka „asystentów”. W nagrodę za bezbłędnie rozwiązane działań można było uzyskać certyfikat „Mistrza Tabliczki Mnożenia”, a także słodki upominek.

2 5
Obchody ŚDTM wywołały w uczniach wiele pozytywnych emocji, a przypomniane umiejętności przydadzą się z pewnością uczniom na lekcjach matematyki.

3 4

8

ODDZIAŁÓW SZKOLNYCH

2

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

134

UCZNIÓW

48

PRZEDSZKOLAKÓW