Informacje

Barczew 3,
98 - 275 Brzeźnio

(43) 8 203 595
zspbarczew@gmail.com

Szanowni Państwo.

W związku z decyzją MEN w sprawie zawieszenia zajęć dydaktyczno - wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych (dotyczy zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa), od poniedziałku – 16 marca wszystkie szkoły w całej Polsce będą zamknięte.
12 i 13 marca to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno – wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze. Uczniów, którzy mogą pozostać 12 i 13 marca w domu prosimy o nieprzychodzenie do szkoły lub przedszkola.

Bardzo prosimy o rygorystyczne przestrzeganie w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywają dzieci, ograniczenie ich kontaktów z dużymi skupiskami ludzi, śledzenie na bieżąco komunikatów GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Bieżące informacje będą podawane poprzez dziennik elektroniczny i na stronie internetowej szkoły.

Szczegółowe informacje wynikające z komunikatu Ministra Edukacji Narodowej >>>>

Małgorzata Stachura
Dyrektor ZSP Barczew 

Jesień to nie tylko kasztany i kolorowe liście, lecz także warzywa i owoce.

DSC01452 DSC01464 DSC01471

DSC01484 DSC01489 DSC01496

Jest to doskonały sposób na zabawę plastyczną, podczas której ziemniak czy por odgrywają inne role, co udowodnili uczniowie klas 1 – 3, tworząc zabawne i pomysłowe figurki oraz stempelki i wykorzystując w zabawie ruchowej.

DSC01507 DSC01508

Na koniec września przypada Dzień Chłopaka, o czym przypomniała audycja ze szkolnego radiowęzła, a dziewczyny z klas  1 – 8 obdarowały kolegów upominkami oraz życzeniami. Odbyły się również dyskoteki, w piątek klas 4 – 8, a w poniedziałek klas 1 – 3.

WIĘCEJ ZDJĘC >>> TUTAJ

 

8

ODDZIAŁÓW SZKOLNYCH

2

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

134

UCZNIÓW

48

PRZEDSZKOLAKÓW