Informacje

Barczew 3,
98 - 275 Brzeźnio

(43) 8 203 595
zspbarczew@gmail.com

rekrutacja

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Barczewie

informuje, że rozpoczyna się rekrutacja

do przedszkola oraz do klasy I szkoły podstawowej

na rok szkolny 2020/2021

WIĘCEJ W ZAKŁADCE >>>> REKRUTACJA

Dnia 2 września 2019 roku o godz. 9.00  odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego.

Śpiewanie hymnu Polski. 

Na uroczystym apelu spotkali się: dyrektor szkoły p. M. Stachura, nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i licznie przybyli rodzice uczniów. Pani dyrektor serdecznie powitała uczniów, wszystkich gości oraz przedstawiła nowych nauczycieli.

Uczniowie klasy 1 i wych. p. Ę.Łusiak 

Na szczególne powitanie zasłużyli sobie uczniowie rozpoczynający tego roku naukę w pierwszej klasie. 

Powitanie

Pani Stachura przypomniała o 80. rocznicy tragicznych wydarzeń II wojny światowej oraz, że 1 września minęło 30 lat od nadania imienia naszej szkole. Następnie  zapoznała wszystkich z najważniejszymi sprawami dotyczącymi organizacji nowego roku szkolnego oraz życzyła wytrwałości i zaangażowania całej szkolnej społeczności. Potem uczniowie udali się do klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami.

WITAJCIE W SZKOLE!

8

ODDZIAŁÓW SZKOLNYCH

2

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

134

UCZNIÓW

48

PRZEDSZKOLAKÓW