Informacje

Barczew 3,
98 - 275 Brzeźnio

(43) 8 203 595
zspbarczew@gmail.com

8 maja odbył się w naszej szkole XIII Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny „Żyj w harmonii z przyrodą” dla klas 3. Tegoroczną tematyką było pole.

DSC00827

Konkurs miał trzy etapy: ustne odpowiedzi, pisemny test składający się z różnorodnych zadań, np. zagadek, krzyżówek, ilustracji oraz losowania pytań o różnym stopniu trudności. Uzyskane punkty przez uczestników świadczyły o wysokim poziomie ich przygotowania. Oto laureaci:

Nadia Urbaniak - I miejsce

I miejsce – Nadia Urbaniak z ZSP w Barczewie,

II miejsce – Adam Ciżowski z ZSP w Barczewie,

III miejsce – Katarzyna Piątek z ZSP w Brzeźniu,

i III miejsce – Mikołaj Lisek Z ZSP w Brzeźniu.

DSC00819 DSC00822

DSC00821 DSC00824

Naszą szkołę reprezentowała także Lena Cichecka. Pracę konkursowiczów oceniało jury w składzie:  p. G. Dziedzic, p. A. Molska i p. Ł. Mazurkiewicz. Sponsorem nagród książkowych był GOK w Brzeźniu, a upominki ufundował sklepik szkolny. Konkurs przygotowała i przeprowadziła p. R. Kręzel, a uczniów z klasy III przygotowała p. E. Łusiak.

8

ODDZIAŁÓW SZKOLNYCH

2

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

134

UCZNIÓW

48

PRZEDSZKOLAKÓW