Informacje

Barczew 3,
98 - 275 Brzeźnio

(43) 8 203 595
zspbarczew@gmail.com

 Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Barczewie

informuje, że rozpoczyna się rekrutacja

do przedszkola oraz do klasy I szkoły podstawowej

na rok szkolny 2019/2020

WIĘCEJ W ZAKŁADCE >>>> REKRUTACJA

Rozpoczęcie uroczystości - odśpiewanie hymnu naszego kraju.

3 września  odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkolno  - Przedszkolnym w Barczewie, podczas którego dyrektor p. M. Stachura przekazała najważniejsze informacje związane z nowym rokiem szkolnym zebranym  przedszkolakom, uczniom, nauczycielom i licznie przybyłym rodzicom.

Dyrektor M. Stachura o nowym roku szkolnym. 

Szczególnie serdecznie powitała 23 uczniów klasy 1, których wychowawczynią została p. R. Kręzel.

Witamy pierwszoklasistów. 

Wszystkim Uczniom i Przedszkolakom – a w szczególności tym, którzy rozpoczynają przygodę z nauką – wiele radości z rozwoju własnych zainteresowań oraz uzdolnień. Niech szkoła, czy przedszkole będzie dla Was miejscem bezpiecznym, przyjaznym i fascynującym, a zdobyta wiedza i umiejętności umożliwią osiąganie życiowych sukcesów.
Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom Oświaty życzymy, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia.
Wam zaś drodzy Rodzice życzymy, by osiągnięcia Waszych dzieci były dla Was nieustającym powodem do dumy.

8

ODDZIAŁÓW SZKOLNYCH

2

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

138

UCZNIÓW

46

PRZEDSZKOLAKÓW