Informacje

Barczew 3,
98 - 275 Brzeźnio

(43) 8 203 595
zspbarczew@gmail.com

20 kwietnia  uczniowie klas 0 – 3 obejrzeli przedstawienie, 

pt. „Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni”.

Pstryk i Bzik Fragment przedstawienia Wróżka Energuszka

Poznając przygody dwóch przyjaciół, dzieci dowiedziały się skąd się bierze energia energetyczna w gniazdkach, jak można oszczędnie i bezpiecznie korzystać z urządzeń elektrycznych, by nie zmienić się w Energozjada.

DSC03438 Piosenka Dyplomy i książeczki z zadaniami

Zabawne teksty, piosenki, kostiumy przyciągały uwagę dzieci, a całość uzupełniły książeczki i dyplomy, które otrzymały na zakończenie spotkania. Dziękujemy PGE za ciekawą lekcję zasad korzystania z energii elektrycznej

7

ODDZIAŁÓW SZKOLNYCH

3

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

114

UCZNIÓW

50

PRZEDSZKOLAKÓW